W programie miniatury sceniczne:

 TEŻ ROMEO I JULIA
(Wiktoria Mikołajczyk, Krzysztof Kociński)
ROMANS Z NAŁOGIEM
(Paulina Pierunkiewicz, Wiktoria Mikołajczyk)
NIE-PEŁNE ZROZUMIENIE
(Sylwia Wolny, Karolina Procner)
NA NIBY
(Karolina Procner)
STASEK OD PTASZKÓW
(Katarzyna Gołąb)

Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz Klub Nauczyciela w Bielsku-Białej uprzejmie informują, ze od grudnia 2014 roku, w lokalu Klubu Nauczyciela (ul. Wzgórze 11, 1p.), w każdy pierwszy piątek miesiąca o godzinie 16 będą organizowane przedstawienia Ka Te Ma For, czyli Kameralnego Teatru Małych Form – impreza bezpłatna, adresowana zarówno dla dorosłych jak i młodzieży szkolnej.
KaTeMaFor będzie prezentował widowiska nieprzekraczające trzydziestu minut – monodramy i sceny z obsadą wieloosobową; fragmenty większych całości i składanki wielu krótkich wystąpień scenicznych; teksty tragiczne i komediowe; klasykę czerpiącą z wielu gatunków literackich i własne scenariusze; prezentacje tekstów literackich z udziałem ich autorów – czyli każdą różnorodność możliwą do zrealizowania na scenie i zawierającą jakąś puentę oraz wyzwalającą możliwości twórcze wykonawcy.
Gospodarze KaTeMaFor są gotowi do udzielenia miejsca i czasu każdej osobie i grupie z zewnątrz, która zgłosi z wyprzedzeniem - co najmniej tygodniowym (osobiście, telefonicznie - 694 127 632 lub e-mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) - chęć prezentowania podczas spektaklu własnej inscenizacji uwzględniającej formułę przedstawioną w poprzednim akapicie i dołączy do zgłoszenia scenariusz (streszczenie lub kompletny tekst) proponowanej przez siebie inscenizacji.
Otwartość na szeroko pojętego widza i wykonawcę KaTeMaFor nie pomniejsza faktu, że Klub Nauczyciela i Ognisko Pracy Pozaszkolnej głównie liczą na uczestnictwo w proponowanej imprezie uczniów oraz nauczycieli.

Ze względu na to, że na „widowni” KaTeMaFor będzie mogło usiąść przy stolikach 35 – 40 widzów, gospodarze imprezy proponują, aby udział w niej większych grup (klasa, część klasy) zapowiadać z wyprzedzeniem. Telefon kontaktowy: 694 127 632.

Informacje o przedstawieniach KaTeMaFor znajdą zainteresowani w informatorze PEŁNA KULTURA w dziale Klub Nauczyciela oraz na stronie internatowej OPP (www.oppbielsko.pl) i Klubu Nauczyciela (www.klubn.mzo.bielsko.pl)