l.p

Osiągnięte miejsca

Rodzaj imprezy

Organizator

 

Zespół, koło, wychowanek

Nauczyciel przygotowujący

miesiąc

1.

Laureat

 

 XVII Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej           i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2013

Klub Uczniowskich Literatów                 Wiktoria Willman       

  J. Argasiński

X

2013

 

2.

 II miejsce

 

 Wojewódzki Konkurs

Plastyczny

„Mój Ulubiony Bohater Literacki”  Buczkowice

 

  Paulina Szczepan

Zespół plastyczny „Pędzelki”

 

 

K. Dyga-Szymonowicz

X

2013

 

3.

 I miejsce

Kl. IV-VI

Etap rejonowy

 XIV Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

Akcja Katolicka –   Diecezja Bielsko-Żywiecka

   Koło wokalne

„Małe Wyjątki”   Judyta Honkisz

 

K. Sobolewska-Kuziemka,                       K. Dyga-Szymonowicz

XI

2013

 

4.

 Kwalifikacja na międzynarodową  wystawę

 

 

Międzynarodowy konkurs plastyczny „Bolek i Lolek wiecznie młodzi” SFR Bielsko-biała, pod patronatem Anny Komorowskiej

 Koło grafiki

(Wojciech Grzesiowski, Natalia Rodak)

A.  Treszczyńska- Rodak

XI

2013

 

5.

I miejsce

 

 XIV Przegląd Kolęd i Pastorałek

Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

 

   Koło wokalne

„Małe Wyjątki”  

 K. Sobolewska-Kuziemka,                       K. Dyga-Szymonowicz

            XII

2013

    

6.

I miejsce

 

 

XXII Konkurs Kolęd i Pastorałek

Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

 

 Kapela „Małe Śtyry”   

„Holajnicy”            

P. Kuziemka

K. Bator

I

2014

7.

laureat

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ANIOŁ 2013/2014

Ośrodek Działań Artystycznych Dzieci i Młodzieży Warszawa

Paulina Szczepan

Zespół plastyczny „Pędzelki”

 

 

K. Dyga-Szymonowicz

II

2014

8.

Wyróżnienie

 

XIV Ogólnopolski Konkurs „Pudełko moich marzeń”  

Powiatowe Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i młodzieży w Zduńskiej Woli

 Judyta Honkisz

Zespół  teatralny „Pestka”

K. Dyga-Szymonowicz

II

2014

9.

III miejsce

Kat. dziewcząt drużyna

Mistrzostwa Bielska-Białej w gimnastyce sportowej

Zespół rekreacji ruchowej z elementami akrobatyki

A. Mostowska

III

2014

10.

III miejsce

Kat. dziewcząt indywidualnie

Mistrzostwa Bielska-Białej w gimnastyce sportowej

Amelia Biegun Zespół rekreacji ruchowej z elementami akrobatyki

A. Mostowska

III

2014

11.

Wyróżnienie        I-szgo stopnia

VII Ogólnopolski Festiwal Taneczny Róża 2014

Sosnowiec

 

  Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

K. Bator

III

2014

12.

Wyróżnienie

Etap diecezjalny

XIV Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

Akcja Katolicka –   Diecezja Bielsko-Żywiecka

Koło wokalne

„Małe Wyjątki”   Judyta Honkisz

 

K. Sobolewska-Kuziemka,                       K. Dyga-Szymonowicz

IV

2014

13.

Nagroda dyrektora GOK Świnna

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło plastyczne

Kinga Koźmińska

K. Dyga-Szymonowicz

IV

2014

14.

I miejsce prace multimedialne

Kat. 12-14 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło grafiki

Paulina Murańska

A.  Treszczyńska- Rodak

IV

2014

15.

I miejsce  grafika komputerowa

Kat. 12-14 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w IV

2014Beskidach” Świnna

Koło grafiki

Natalia Rodak

A.  Treszczyńska- Rodak

IV

2014

16.

I miejsce  grafika komputerowa

Kat. 7-8 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Jakub Gawęda

Bożena Pawlik

IV

2014

17.

II miejsce  grafika komputerowa

Kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Dominik Teda

Bożena Pawlik

IV

2014

18.

III miejsce   rysunek

Kat. 7-8 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Klub miłośników sztuki

Kamil Biernat

Kamila Machnio-Zadora

IV

2014

19.

III miejsce   rysunek

Kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło dekoratorskie

Zuzanna Tulis

Kamila Machnio-Zadora

IV

2014

20.

III miejsce   rysunek

Kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło plastyczne

Nikola Pietraszko

K. Dyga-Szymonowicz

IV

2014

21.

III miejsce  grafika komputerowa

Kat. 7-8 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Natalia Dantonio

Anna Stańco

Bożena Pawlik

IV

2014

22.

III miejsce  grafika komputerowa

Kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Patrycja Krzymianowska 

Bożena Pawlik

IV

2014

23.

III miejsce  fotografia

Kat. 12-14 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło grafiki

Wojciech Grzesiowski

A.  Treszczyńska- Rodak

IV

2014

24.

III miejsce  grafika komputerowa

Kat. 12-14 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło grafiki

Bartłomiej Mastek

A.  Treszczyńska- Rodak

IV

2014

25.

Wyróżnienie

Rysunek

kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło plastyczne

Natalia Talaga

K. Dyga-Szymonowicz 

IV

2014

26.

Wyróżnienie

grafika komputerowa

kat. 7-8 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Patryk Babiarz

Mateusz Widuch

Kamil Krężołek

Szymon Łukanowski

Bożena Pawlik

IV

2014

27.

Wyróżnienie

grafika komputerowa

kat. 9-11 lat

XXI edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło medialne

Maks Chlip

Kinga Machner

Bożena Pawlik

IV

2014

 

II miejsce

 

„Co słonko widziało” IV 2014 MDK Bielsko-Biała

 

Koło plastyczne „Pędzelki”

Karolina Bujakowska

K. Dyga-Szymonowicz

IV

2014

28.

III miejsce

Kat do 10 lat

Regionalne zawody modeli halowych kl. FIN

Koło modelarskie

Jakub Chmielewski

M. Szymonowicz

V

2014

 

II miejsce

zespołowo

Międzyszkolne Zawody Modeli Halowychw kategorii F1N „Junior” w Rybarzowicach

Koło modelarskie

 

M. Szymonowicz

V

2014

29.

I miejsce  

Kat. tancerze do lat 11     

VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Tańcząc w jasnościach 2014” Tarnowskie Góry

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

K. Bator-Sromek

V

2014

 

 

 

30.

Kwalifikacja do II etapu

Europejski Integracyjny Festiwal Piosenki Dziecięcej INTERMUZA pod dyrekcją Jacka Cygana

Koło wokalne

„Małe Wyjątki”    Michalina Kulpińska

 

K. Sobolewska-Kuziemka,                       K. Dyga-Szymonowicz

V

2014

 

31.

II miejsce  

Kat. SHOW DANCE 11-15 lat

VII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Pszowie

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

K. Bator-Sromek

V

2014

 

32.

III miejsce  

Kat SHOW DANCE 6-10 lat

VII Ogólnopolski Przegląd Zespołów Tanecznych w Pszowie

Formacja tańca jazzowego „ Tutti Frutti”

K. Bator-Sromek

V

2014

 

33.

I miejsce  

zespoły

Wojewódzki Przegląd Zespołów tanecznych w Lędzinach

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

K. Bator-Sromek

V

2014

 

34.

 wyróżnienie

 soliści

Wojewódzki Przegląd Zespołów tanecznych w Lędzinach

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

Wojtek Kozik

K. Bator-Sromek

V

2014

 

35.

I miejsce  

Kat. gimnazjum

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie  /wojewódzki/

Klub Miłośników Sztuki

Joanna Surzyn

Kamila Machnio-Zadora

V

2014

 

36.

II miejsce  

Kat. gimnazjum

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Klub Miłośników Sztuki

 Gabriela Korzondkowska

Kamila Machnio-Zadora

V

2014

 

37.

II miejsce  

Kat.  szkoła podstawowa

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło rękodzieła i ozdób

Emilia Pietrzyk

Kamila Machnio-Zadora

V

2014

 

38.

II miejsce  

Kat.  szkoła podstawowa

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło rękodzieła i ozdób

 Oliwia Król

Kamila Machnio-Zadora

V

2014

 

39.

wyróżnienie

   Kat.  szkoła podstawowa

 

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło rękodzieła i ozdób

Oliwia Koźmińska, Kinga Kopik

 

Kamila Machnio-Zadora

V

2014

 

40.

Grand Prix

 Kat.  szkoła podstawowa

 

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło plastyczne „Pędzelki”

Wiktoria Tobor

K. Dyga-Szymonowicz

V

2014

 

41.

I miejsce  

Kat.  szkoła podstawowa

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło plastyczne „Pędzelki”

Dobrochna Głogowska

K. Dyga-Szymonowicz

V

2014

 

42.

II miejsce  

Kat.  szkoła podstawowa

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło plastyczne „Pędzelki”

Ania Stańco

K. Dyga-Szymonowicz

V

2014

 

43.

III miejsce  

Kat.  szkoła podstawowa

Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło plastyczne „Pędzelki”

Oliwia Król

K. Dyga-Szymonowicz

 

 

 

V

2014

 

44.

wyróżnienie

   Kat.  szkoła podstawowa

 

„Wyobraźnia, baśń … z harfą w tle” konkurs plastyczny, Polskie Towarzystwo Harfowe w Cieszynie /wojewódzki/

Koło plastyczne „Pędzelki”

Judyta Honkisz

K. Dyga-Szymonowicz

V

2014

 

 

       

 

45.

I miejsce

solista

Wojewódzki Przegląd Zespołów tanecznych „Gwiazdor” w  Jaworznie

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

Julia Fajferek

K. Bator-Sromek

VI

2014

 

46.

II miejsce

solista

Wojewódzki Przegląd Zespołów tanecznych „Gwiazdor” w  Jaworznie

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

Inez Stefańska

K. Bator-Sromek

VI

2014

 

47.

Kwalifikacja na wystawę

 V Ogólnopolskie Bienale Plastyczne Świat dinozaurów”  

Koło plastyczne „Pędzelki”

Emilia Domaradzka

K. Dyga-Szymonowicz

VI

2014