ROK SZKOLNY 2011/2012

L.p

Osiągnięte miejsca

Rodzaj imprezy Organizator

Zespół, koło, wychowanek

Nauczyciel przygotowujący

Miesiąc

1.

I miejsce

kat. zespołowa

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

     

M. Szymonowicz

X 2011

2.

II miejsce

kat. indywidualna

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Szymon Kurowski

M. Szymonowicz

X 2011

3.

III miejsce

kat.  indywidualna

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Paweł Frydel

M. Szymonowicz

X 2011

4.

Laureat

 

XIV Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2010

Klub   Literatów

Wiktoria Willman

J. Argasiński

X 2011

 

5.

Wyróżnienie

VII Międzynarodowe  Spotkania Artystyczne „Talizman sukcesu” MDK Hałcnów, Biuro podróży Poland-Travel

Formacja tańca jazzowego „Fleksi”

K. Bator

XI 2011

6.

  I miejsce

Kat. indywidualna

Etap rejonowy

XII Przegląd Pieśni Patriotycznej im Małgorzaty Papiurek Akcja Katolicka –   Diecezja Bielsko-Żywiecka

Koło wokalne

Jowita Janosz 

K. Sobolewska-Kuziemka, K. Dyga-Szymonowicz

XI 2011

7.

II miejsce

Kat. dziecięca

I Międzynar. Konkurs Kolęd i Pastorałek Świątecznych „Rozśpiewane Beskidy”

Koło wokalne

Misia Kulpińska, Kornel Kubica             

K. Sobolewska-Kuziemka, K. Dyga-Szymonowicz

I 2012

8.

  III miejsce

Kat. dziecięca zespół

I Międzynarodowy Konkurs Kolęd i Pastorałek Świątecznych „Rozśpiewane Beskidy”

„Holajniczki”

P. Kuziemka

I 2012

9.

  II miejsce

Kat. dziecięca

 

XX Konkurs Kolęd i Pastorałek Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Kapela „Małe Śtyry”                 Kacper Kuziemka

P. Kuziemka

I 2012

10

III miejsce

Kat. dziecięca

XI Przegląd Kolęd i Pastorałek Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Koło wokalne Misia Kulpińska, Kornel Kubica       

K. Sobolewska-Kuziemka,                   K. Dyga-Szymonowicz

I 2012

11

Wyróżnienie  

 

Międzywojewódzki Konkurs VII Zimowe Impresje Taneczne

Formacja tańca jazzowego „Flexi”

Katarzyna Bator

II 2012

12

III miejsce Klasyfikacja drużynowa kat. szkolna dziewcząt

Mistrzostwa Bielska-Białej Szkół Podstawowych w gimnastyce sportowej

Koło rekreacji ruchowej z elementami akrobatyki

Agata Mostowska

III 2012

13

II miejsce

 

Powiatowe XIII Spotkania Amatorskich Grup Artystycznych Saga 2012 – CWE

Formacja tańca jazzowego „Flexi”

Katarzyna Bator

IV 2012

14

III miejsce

Kat. I etap edukacyjny

V Wojewódzki Festiwal Młodych Talentów

Koło wokalne

Misia Kulpińska

K. Sobolewska-Kuziemka,  
K. Dyga-Szymonowicz

IV 2012

15

I miejsce

 

Finał XII Przegląd Pieśni Patriotycznej im Małgorzaty Papiurek Akcja Katolicka –   Diecezja Bielsko-Żywiecka

Koło wokalne

Jowita Janosz 

K. Sobolewska-Kuziemka,
K. Dyga-Szymonowicz

IV 2012

16

II miejsce

Grafika komputerowa

XIX edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe

Radosław Tomasiewicz

B. Pawlik

IV 2012

17

III miejsce prezentacje multimedialne 9-11 lat

XIX edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło medialne

Szymon Babik

B. Pawlik

IV 2012

18

Nagroda dyrektora GOK Świnna

Kat. rękodzieło

XIX edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło  dekoratorskie Karolina Juszczak, Anna Krzuś, Patrycja Czerwińska

B. Pawlik

IV 2012

19

I miejsce

Kat.masa solna 9-11lat

XIX edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło twórczej aktywności

Karolina Kapała

U. Wajda

IV 2012

20

II miejsce Kat.masa solna 9-11lat

XIX edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło twórczej aktywności

Krzysztof Wojciuch

U. Wajda

IV 2012

21

I miejsce

Kat. plastyczna

VIII międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Kolorowa Europa”

Koło plastyczne

K. Dyga-Szymonowicz

IV 2012

22

I miejsce            kat. taniec

VIII międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Kolorowa Europa”

Zespół Holajnicy

K. Bator

P. Kuziemka

IV 2012

23

II miejsce

kat. wokalna

VIII międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Kolorowa Europa”

Zespół wokalny

Dominik Czuż

K. Sobolewska-Kuziemka,
K. Dyga-Szymonowicz             

IV 2012

24

Grand Prix

VIII międzyszkolny Konkurs Artystyczny „Kolorowa Europa”

Zespół Holajnicy

Zespól wokalny

Zespół plastyczny

K. Bator. P.Kuziemka
K. Dyga-Szymonowicz
K. Sobolewska-Kuziemka,

IV 2012

25

I miejsce
kat. wokalna

II Festiwal Artystyczny Dzieci   i Młodzieży Województwa Śląskiego, Częstochowa

Zespół wokalny

„Wyjątki”

K. Sobolewska-Kuziemka,  K. Dyga-Szymonowicz

V 2012

26

 Wyróżnienie

kat. szkoły ponadgimnazjalne

Konkurs „Kresowe portrety” org. Muzeum niepodległości w Warszawie

Klub Uczniowskich
Publicystów

Józef Argasiński

VI 2012

27

II miejsce              widowisko taneczne
Do lat 11

X Jubileuszowe Ogólnopolskie Spotkania Taneczne w Częstochowie „Zatańcz z nami”

Zespół tańca jazzowego Flexi”

K. Bator

VI 2012

ROK SZKOLNY 2010/2011

L.p

Osiągnięte miejsca

Rodzaj imprezy Organizator

Zespół, koło, wychowanek

Nauczyciel przygotowujący

Miesiąc

1.

II miejsce

kat. ind.

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie
Piotr Płonka    

M. Szymonowicz

X 2010

2.

III miejsce

kat. ind.

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

D. Czuż

M. Szymonowicz

X 2010

3.

I miejsce

kat. zespołowa

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

 

M. Szymonowicz

X 2010

4.

I miejsce

 

Miejski Ogólnoszkolny Konkurs pt. „Bajarz Roku”

Klub   Literatów Agnieszka Płoskonka

J. Argasiński

X 2010

5.

Laureat

(mistrzyni przenikania przyjaciół szeptem)

XIV Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2010

Klub   Literatów

Michalina Brachaczek

J. Argasiński

X 2010

6.

Laureat

( liryczna mistrzyni psychologicznego realizmu)

XIV Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2010

Klub   Literatów

Agnieszka Płoskonka

 

J. Argasiński

X 2010

7.

  III miejsce

Kategoria

Soliści instrumentalni

VIII Konkurs Muzyki Ludowej Dzieci i Młodzieży „Beskidzki Dzwonek 2010” Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Kapela „Małe Śtyry”       Kacper Kuziemka

  P. Kuziemka

XII 2010

8.

Laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodzieży szkolnej „O Laur Wierzbaka” w Poznaniu

Klub   Literatów

Justyna Charkiewicz

J  . Argasiński

XII 2010

9.

Laureat

 

Ogólnopolski Konkurs Poetycki Młodzieży szkolnej „O Laur Wierzbaka”w Poznaniu

Klub   Literatów

Michalina Brachaczek

J. Argasiński

XII 2010

 

10.

II miejsce

kat. ind.

Międzyszkolne zawody modeli halowych „Bravo” Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Piotr Płonka    

M. Szymonowicz

II 2011

11.

III miejsce

kat. zespołowa

Międzyszkolne zawody modeli halowych „Bravo” Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

 

M. Szymonowicz

II 2011

12.

III miejsce

 

Ogólnopolski konkurs literacki na ekfrazę inspirowaną tryptykiem Hieronima Boscha „Ogród ziemskich rozkoszy” Żyrardów

Klub   Literatów

Michalina Brachaczek

J. Argasiński

II 2011

13.

 Wyróżnienie

I przegląd Piosenki Retro Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Zespół wokalny

D. Czuż

K. Sobolewska-Kuziemka,                   K. Dyga-Szymonowicz

II 2011

14.

I miejsce

Międzyszkolne zawody modeli halowych  z balsy Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Mateusz Motyka

M. Szymonowicz

II 2011

15.

II miejsce

kat. zespołowa

Międzyszkolne zawody modeli halowych  z balsy Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

M. Szymonowicz

II 2011

16.

III miejsce

inscenizacja taneczna

VII zimowe impresje taneczne Miejski Dom Kultury w Bielsku-Białej

Formacja Tańca Jazzowego „Flexi”

K. Bator

 

II 2011

17.

I miejsce

Kat.młodzik

Konkurs Młodych Artystów FAI 2011 etap środowiskowy kwalifikacja do konkursu ogólnopolskiego Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło twórczej aktywności

Angelika Murańska

U. Wajda

II 2011

18.

Grand Prix

VIII edycja konkursu plastycznego „Co słonko widziało” CWE Bielsko-Biała

Koło dekoratorskie

Justyna Macioszczyk

K. Machnio-Zadora

III 2011

19.

II miejsce

taniec

VI Eliminacje Rejonowe XXXVI Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych CWE

Formacja taneczno-sportowa (Formacja Tańca Jazzowego Flexi” Zespół ruchowe z elementami akrobatyki sportowej)

K. Bator , A. Mostowska

III 2011

20.

III miejsce

taniec

VI Eliminacje Rejonowe XXXVI Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych CWE

Formacja Tańca Jazzowego Flexi”

K. Bator

III 2011

21.

VI miejsce

kat. drużynowa dziewcząt

Międzyszkolne zawody w gimnastyce sportowej szkół podstawowych Klub sportowy „Start” Bielsko-Biała

Koło ruchowe z elementami akrobatyki sportowej

A. Mostowska

III 2011

22.

Wyróżnienie

wywiedzione ze słowa

Eliminacje rejonowe 56 Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Amatorska Grupa Teatralna M. Rąba

J. Argasiński

 

III 2011

23.

I miejsce

drużyna

Zawody Balonów na Ogrzane Powietrze Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Piotr Płonka, Michał Owczorz

M. Szymonowicz

 

III 2011

 

24.

I miejsce

grafika komput. Do 8 lat

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach” Świnna

Koło komputerowe Michał Pietrzyk

B. Pawlik

III 2011

 

25.

III miejsce

grafika komput. Do 8lat

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło komputerowe

Klaudia Lisińska

B. Pawlik

III 2011

 

26.

III miejsce

grafika komput. 9lat -11 lat

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło  medialne

Sebastian Skoczylas

B. Pawlik

 

 

III 2011

 

27.

II miejsce

Masaplastyczna

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło prac ręcznych

Oliwia Smagoń

U. Wajda

III 2011

 

28.

III miejsce

 

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło twórczej aktywności

Szymon Piela

U. Wajda

III 2011

 

29.

I miejsce

Kat .proza

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło poetycko-literackie

Anna Tatara

W. Czyż

 

 

III 2011

 

30.

II miejsce

Kat .proza

XVIII edycja Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło poetycko-literackie

Anita Zawisza

W. Czyż

 

III 2011

 

31.

I miejsce

Kat. gimnazjum i szkoły średnie

IX Ogólnopolski Konkurs Poezji Religijnej „O Palmę Wielkanocną” Gminna Biblioteka Publiczna Bestwina

Klub Uczniowskich Literatów

Justyna Charkiewicz

J. Argasiński

 

V 2011

32.

I miejsce

28 Festiwal Piosenki Dziecięcej „Kolorowe Nutki” Nowohuckie Centrum Kultury

Zespół wokalny „Wyjątki”

K. Sobolewska-Kuziemka,                   K. Dyga-Szymonowicz

V 2011

33.

III miejsce

Międzyszkolne zawody modeli halowych Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Czechowicach Dziedzicach

Koło modelarskie

Mateusz Motyka

M. Szymonowicz

 

 

VI 2011

34.

II miejsce kat. drużynowa

Międzyszkolne zawody modeli halowych Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej Czechowice-Dz.

Koło modelarskie

 

M. Szymonowicz

 

VI 2011

ROK SZKOLNY 2009/2010

L.p

Osiągnięte miejsca

Rodzaj imprezy Organizator

Zespół, koło, wychowanek

Nauczyciel przygotowujący

Miesiąc

1.

Wyróżnienie

Kat. rysunek 6-10 lat

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Europa za moim oknem” Koordynator  Towarzystwo Aktywności Społecznej „Zwyczajni” Świnna

Koło dekoratorskie

Oliwia Smagoń 

Kamila Machnio-Zadora

IX 2009

2.

IV m

Kat. rysunek

11-14 lat

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Europa za moim oknem” Koordynator projektu Towarzystwo Aktywności Społecznej ”Zwyczajni” Świnna

Koło dekoratorskie

Karolina Nikiel

Kamila Machnio-Zadora

IX 2009

3.

I miejsce

  kat. ind.

Międzyszkolne zawody „Święto  Latawca” Ognisko Pracy Pozaszkolnej Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Kamil Szmidla

M. Szymonowicz

IX 2009

4.

I miejsce

kat.ind.

Międzyszkolne zawody modeli rakiet Aeromodelklub Bielsko-Biała

Koło modelarskie

Piotr Płonka

M. Szymonowicz

IX 2009

5.

laureat

XIII Ogólnopolski Przegląd Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej Lipa 2009

Klub   Literatów

Michalina Brachaczek

J. Argasiński

IX 2009

6.

Wyróżnienie kat. gimnazjum

Wojewódzki konkurs literacki „Chcecie bajki… oto bajka”

Koło poetycko-literackie

Kamil Tarnawa

W. Czyż

X 2009

7.

 

I miejsce

etap parafialny szkoły podst.

X Przegląd Pieśni Patriotycznej -Parafialny oddział Akcji Katolickiej

zespół wokalny „Wyjątki”

K. Sobolewska-Kuziemka,

 

XI 2009

8.

I miejsce

etap parafialny gimnazjum

X Przegląd Pieśni Patriotycznej - Parafialny oddział Akcji Katolickiej

Zespół instrumentalno-wokalny

P. Kuziemka

XI 2009

9.

III miejsce

Kategoria „Kapele”

VII Konkurs Muzyki Ludowej Dzieci i Młodzieży „Beskidzki Dzwonek 2009” Miejski Ośrodek Kultury, Promocji i Informacji w Szczyrku

Kapela „Małe Śtyry”

P. Kuziemka

XI 2009

10.

II miejsce

drużynowo

Międzyszkolne Zawody Modeli Halowych Aeromodelklub Bielsko-Biała

  Koło modelarskie

M. Szymonowicz

I 2010

11.

III miejsce

 

Międzyszkolne Zawody Modeli Halowych Aeromodelklub Bielsko-Biała

  Koło modelarskie

Mateusz Motyka

M. Szymonowicz

I 2010

12.

  III miejsce Kat. młodzież szkół Gim. Zespoły wokalne

IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Zespół wokalno-instrumentalny

P. Kuziemka

I 2010

13.

   I miejsce Kat. uczniowie Szkoły podst. Zespoły wokalne IV-VI

IX Przegląd Kolęd i Pastorałek Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

  Kapela „Małe Śtyry”

P. Kuziemka

I 2010

 

14.

 

III miejsce

Kat.  disco-dens

VI Zimowe Impresje Taneczne               Miejski Dom Kultury w Hałcnowie

Zespół tańca nowoczesnego „Tutti Frutti”

Katarzyna Bator

I 2010

15.

  I miejsce drużynowo

Zawody Modeli Balonów na powietrze

Koło modelarskie

 

M. Szymonowicz

28 III 2010

16.

III miejsce drużynowo

Zawody Modeli Balonów na powietrze

Koło modelarskie

M. Szymonowicz

28 III 2010

17.

Etap diecezjalny

X Przegląd Pieśni Patriotycznej -Diecezjalny oddział Akcji Katolickiej

Zespół wokalno-instrumentalny Karolina Kulpa

P. Kuziemka

III 2010

18.

I miejsce kat. grafika komputerowa klasy IV-VI

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło komputerowe Dominik Czuż

B. Pawlik

IV 2010

19.

II miejsce kat. grafika komputerowa klasy IV-VI

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło komputerowe Kamil Wiktorowski

B. Pawlik

IV 2010

20.

III miejsce kat. grafika komputerowa klasy IV-VI

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło komputerowe Patrycja Pawlus

B. Pawlik

IV 2010

21.

I miejsce    kl. I-III Nagroda Specjalna Dyrektora GOK Świnna

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło komputerowe Agnieszka Jakubiec i Szymon Babik

B. Pawlik

IV 2010

22.

II miejsce kat. poezja kl. IV-VI

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło poetycko-literackie Katarzyna Soj

W. Czyż

IV 2010

23.

I miejsce kat. poezja szkoły gimnazjalne

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło poetycko-literackie Katarzyna Zuberek

W. Czyż

IV 2010

24.

II miejsce kat. proza szkoły gimnazjalne

XVII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

Koło poetycko-literackie Weronika Zdanowicz

W. Czyż

IV 2010

25.

III miejsce

V Eliminacje Rejonowe XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych

Taneczny Zespół Dziecięcy „Tutti Frutti”

K. Bator

IV 2010

26.

III miejsce

V Eliminacje Rejonowe XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych

Zespół wokalno-instrumentalny

P. Kuziemka

IV 2010

27.

II miejsce

V Eliminacje Rejonowe XXXV Wojewódzkiego Przeglądu Szkolnych Zespołów Artystycznych

Zespół wokalno-instrumentalny „Wyjątki”

K.Sobolewska -Kuziemka i

K. Dyga-Szymonowicz

IV 2010

28.

III miejsce drużynowo

Zawody Modeli Latających „Iza” na hali

Koło modelarskie

M. Szymonowicz

25 IV 2010

29.

II miejsce kat. monodram kl. I-III

Wojewódzki Przegląd Krótkich Przedstawień Teatralnych i Monodramów XI Miniatury Teatralne

Koło teatralne Natalia Dąbrowska

K. Dyga-Szymonowicz

20 V 2010

30.

II miejsce zespołowo

Zawody Modeli Rakiet

Koło modelarskie

M. Szymonowicz

30 V 2010

31.

 

XXIII Wojewódzki Przegląd Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych

Kapela „Małe Śtyry”

P. Kuziemka

VI 2010

32.

Kwalifikacja na wystawę konkursu grafiki komputerowej

VIII edycja „Kim jestem –moje metamorfozy” Pod patronatem Śląskiego Kuratora i Starosty Bielskiego

Koło komputerowe Michał Zarębski, Szymon Babik, Natalia Romańska, Dominik Czuż, Szymon Czuż, Oskar Kozakiewicz

B. Pawlik

VI 2010

33.

Wyróżnienie

VII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej „Skowroneczek

Zespół wokalny Dominik Czuż

K. Sobolewska-Kuziemka

VII 2010